Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Trzeba się śpieszyć, bo 2 deweloperow przy Racławickich powoli kończy prace...     PS:  Polecam na judetube com:   Śpiewak u Atora: Jak "Kroi Się" Polaków na Domach Mieszkaniach - Wywiad Analiza Komentator Pieniądze  ***s://***youtube.com/watch?v=hs9xrTK4JRY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wystarczyłoby wysiudać jednego owada i drzew nie trzeba by było usuwać. Owady są jednak szkodnikami.,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Racławickie już dawno powinny przejść remont. Jak to wygląda, centrum miasta i taki przeżytek 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze, że Prezydent Żuk remontuje miasto. Wie, że zaniedbania poprzedników są ogromne. Racławickie wymagają remontu od dawna. Dobrze że udało się zmniejszyć ilość drzew do wycięcia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takich niewolników-dziadów z nas zrobili że 1.1 km prostej drogi nie potrafimy (czyt. nie możemy) wyremontować!!  Muszą wcisnąć nam zagraniczne korporacje i ich roboty za razy x10 realnej wartości (oczywiśći wykonane polskimi rękoma za 1600zl), do tego utrudnienia w ruchu, idiotyczne zwężenia i ograniczenia buspasami oraz wycinka zieleni !  Witajcie w eurokomunistycznej niewoli, gdzie Polak jest najtańszym białym mięsem do pracy (sami sobie odpowiedzcie, dlaczego tak jest..).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Panie Prezydencie - ROBIĆ. Nie przejmować się PIS-owskimi TROLAMI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba się śpieszyć, bo deweloper przy Racławickich powoli kończy prace, i trzeba mu wykonać wjazd na koszt podatnika.
 Donowi piątkone aka "szklarz" nie można POwiedzieć NIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałbym podkreślić, że nie mamy dylematu drzewo czy rozwój miasta - uciął wszelkie wątpliwości prezydent Żuk.
 Jedyna nadzieja, że w kasie miasta zabraknie środków na to barbarzyństwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Sprawą poliszynela jest fakt, że Dariusz Piątek (prokurent w Hanesco Nieruchomości) robił kampanię wyborczą kandydata na prezydenta miasta Krzysztofa Żuka. Stawiam dolary przeciwko orzechom, że w tym roku również pomoże. Zachwalał go sam kandydat: „był pomocny, bo ma bardzo sprawnie działającą logistyczną grupę do prowadzenia kampanii. Nie wziąłem od niego ani złotówki. Nie mam wobec nikogo żadnych zobowiązań, jeśli do tego dążycie„ ...." Od Hanesco Urząd wynajmie w sumie 1 300 m2 powierzchni biurowej. Wychodzi 102,81 zł/metr miesięcznie. Jak to się ma do tzw. „maksymalnej stawki” określonej na 55 zł brutto, w przypadku wynajmu biurowca dla urzędu od roku 2017?"
Czy inwestorem w ten apartamentowiec Unia przy Racławickich nie jest ten sam człowiek, Dariusz P, były radny PO, który robi "bezpłatne" kampanie prezydentowi?
 W zamian będzie miał "bezpłatną" wymianę sieci, co by klozety w apartamętach dla Ludzi z Wypchanymi Portfelami się nie POzatykały.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wystarczyłoby wysiudać jednego owada i drzew nie trzeba by było usuwać. Owady są jednak szkodnikami.,
Nieuchwytnego dewelo-fantomasa nie jest tak łatwo złapać za dewelo-rękę. Niektórzy liczą, że Tęgi Łeb POd wpływem dyskomfortów jego obecnej rezydencji zdradzi część tajemnic Organizacji, ale te nadzieje mogą okazać się płonne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ratuszowe trolle ostatnio bardzo się uaktywniły. Widać poszła druga grudniowa transza od Żuka.
 Sytuacja PO wybiciu szamba zana-gate wymaga wzmożenia dewelo-czujności i sPOrej ilości propagandowej wazeliny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tępy pisowski trollu, gdybyś nie przesiadywał całe dnie w internecie spamując durnowatymi komentarzami o dewelo-rozwoju i dewelo-doktorku, to też mógłbyś mieć wypchany portfel ale niestety ty jesteś zbyt głupi na to, żeby uczciwie zarobić jakieś pieniądze, więc pozostaje ci jedynie wyżywanie się w internecie na innych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten remont może potrzebny może nie ale zupełnie nic nie wniesie dla polepszenia komunikacji. Za te pieniądze lepiej było by wybudować tunel sowińskiego - poniatowskiego. To jest czysta fanaberia i okazja do opłacenia wliczonych w faktury usług. 100 milionów za 2 km remontu drogi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam, że tak spamuję ale jestem trollem wynajętym przez PiS i za to mi partia płaci. POtrzebuję POd każdym artykułem dodać odPOwiednią liczbę hejterskich, antyżukowych, wpisów, bo jeśli tego nie zrobię, to centrala mi nie zapłaci. Moje wpisy łatwo rozPOznać, zbitkę liter "po" zawsze piszę z wielkich liter, żeby centrala mogła łatwo rozPOznać ile konkretnie komentarzy dodałem i mi za wszystkie zapłacić. POza tym dostałem rozkazy, żeby cały czas używać słów: "Zunio", "bizancjum", "wypchane POrtfele", "ubogacanie korporacji", "Detroit Wschodu", "Fuchmistrzunio", "dewelo-rozwój", "dewelo-prezydent", "dewelo-sułtan", "dewelo-kamerdyner", "dewelo-macki", "dewelo-geszeft", "dewelo-cwaniaki", "dewelo-targowica". Za wpisy z tymi wyrazami dostaję PO prostu więcej pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wystarczyłoby wysiudać jednego owada i drzew nie trzeba by było usuwać. Owady są jednak szkodnikami.,
 Nie lubię owadów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyć kacze trolle wyć bo wam centrala pensje obetnie !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SUPER!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście, że wniesie. Szybciej będą jeździć autobusy. Na skrzyżowaniach będzie płynniejszy ruch. Do tego pojawią się ścieżki rowerowe a te są potrzebne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polskatimes.pl/prawo-i-sprawiedliwosc-kroluje-w-polskim-internecie-pomaga-w-tym-zdyscyplinowana-armia-trolli/ar/8866523
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Remont Racławickich jest BARDZO potrzebny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...